+90 332 236 12 90

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

1960 yılında İkiz Kardeşler Ford servisi ismiyle sanayiye tamir , bakım sektöründe giriş yapan aile şirketimiz 1979 yılında otomotiv yedek parça üretimine başlamıştır.2019 yılı itibariyle Akkuş yedek parça olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

AKKUŞ firma olarak dizel ve benzinli araçların kompresör gömlekleri , piston gömlekleri üretiminde kalitesinden ödün vermeyerek örnek olabilecek şekilde ürünlerinden söz ettiren bir firma haline gelmiştir.

Firmamız , müşterilerimizi uzun süreli iş ortağı olarak görmekte ve siz değerli müşterilerimiz için her gün daha iyisini yapma arzusuyla yola çıkıp müşteri ilişkilerimizi , ürünlerimizi en üst kalite de yapabilmeyi gaye-i hayal edinmiştir.

Misyonumuz : yüksek kaliteye uygun fiyatla ulaşmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz; akkuş ailesi , tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz : ‘’her gün daha iyisi’’  sloganımızla çalışmalarımızı daha verimli ürünlerimizi daha kaliteli üretme hedefinde olan , başta çevre ve insan değerlerine saygılı , müşterilerini en değerli aktifi olarak kabul eden buna istinaden beklentilerin ötesinde fark ve değer ortaya koyan bir firma olmaktır.